Fiat Tipo

From  18.00 - 30.00 Unit Price

Duke Filluar nga 18 ‎€ Dita

Specification

Sedan
Kambio : Manuale
Vende 5

Features

ABS
Air Bags
Audio Input AUX
Cruise Control
Gjuhë të ndryhsme të sistemit
Kit Sportiv
Kompjuter Bordi
Kondicioner
Mbyllje Qëndrore
Sedile elektrike
Sistem Audio
Timon me Ngrohje
Xhamat me komandim elektrik

Booking & Rental

Data dhe Ora
Data dhe Ora e Dorëzimit
Translate »