Jaguar XF

From  60.00 - 75.00 Unit Price

Duke Filluar nga‎ 60 € Dita

Specification

Kuaj Fuqi 240
Naftë 2.0
Automatike
Vende 5

Features

ABS
Air Bags
Audio Input AUX
Bluetooth
Cruise Control
Gjuhë të ndryhsme të sistemit
GPS
Kamer parkimi Para
Kit Sportiv
Klima Automatike
Kompjuter Bordi
Kondicioner
Mbyllje Qëndrore
Music
Sistem Audio
Timon me Ngrohje
Xhamat me komandim elektrik

Booking & Rental

Data dhe Ora
Data dhe Ora e Dorëzimit
Translate »