Land Rover Discovery Sport

From  60.00 - 75.00 Unit Price

Duke Filluar nga 60 ‎€ Dita

Specification

Naftë 2.0
Automatike
Vende 5

Features

ABS
Air Bags
Bluetooth
Cruise Control
Gjuhë të ndryhsme të sistemit
GPS
Kit Sportiv
Klima Automatike
Kompjuter Bordi
Kondicioner
Mbyllje Qëndrore
Sedile elektrike
Sistem Audio
Xhamat me komandim elektrik

Booking & Rental

Data dhe Ora
Data dhe Ora e Dorëzimit
Translate »